Krepšelis0Item(s)

Jūsų krepšelis tuščias.

Product was successfully added to your shopping cart.

Pristatymas

PREKIŲ PRISTATYMAS per siuntų tarnybą DPD: (nemokamas pristatymas nuo 50 Eur (iki 20 kg))


•    Prekės pristatomos Lietuvos teritorijoje Pirkėjo nurodytu adresu. Prekių pristatymas (transportavimas) yra nemokamas nuo 50 Eur (iki 20 kg). Pristatymui į Kuršių Neriją siunta yra apmokestinama papildomu mokesčiu - 17,38 eur sumai. Šį mokestį apmoka Pirkėjas.

•    Prekės pristatomos darbo dienomis pirmadieniais – penktadieniais nuo 8:00 iki 16:00 val.

•    Į Prekių pristatymo kainą krovos darbai bei užnešimo paslauga nėra įskaičiuoti, t.y.  šios paslaugos turi būti užsakomos atskirai. Prekių krovos darbus/užnešimo paslaugą apmoka Pirkėjas. Dėl kainos paskaičiavimo Jūsų užsakymui kreipkitės el. paštu: info@2di.lt.

•    Šaltuoju periodu, kai vyrauja minusinė oro temperatūra, prekės, kurios gali užšalti (padengimo priemonės, klijai, valymo priemonės) yra nevežamos. Užsakius tokias prekes, galite atvykti atsiimti į vieną iš žemiau išvardintų parduotuvių.

•    Meno kūriniai, tokie kaip paveikslai, fotografijos, keramika, bei skulptūra yra nevežamos per DPD siuntų tarnybą. Užsakius tokias prekes, galite atvykti atsiimti į vieną iš žemiau išvardintų parduotuvių.

•    Prekių pristatymo terminas interneto svetainėje www.2di.lt visada yra nurodomas prie Prekių, pasirinkus jų kiekį ir pristatymo apskritį.

•    Prekių pristatymas gali užtrukti 2-4 darbo dienomis ilgiau, negu nurodyta Prekių informacijoje. Tokiu atveju Pardavėjas informuoja Pirkėją apie Prekių pristatymo vėlavimą nurodydamas vėlavimo priežastis.

•    Už Prekes apmokėjus iš anksto bankiniu pavedimu (7.4.1. punktas "Pirkimo taisyklės") Prekių pristatymo terminas pradedamas skaičiuoti nuo dienos, kurią Pardavėjas gauna pilną apmokėjimą už Prekes su mokėjimo paskirtyje teisingai nurodytu užsakymo numeriu.

•    Prekių pristatymo laikas, prieš pristatant Prekes, su Pirkėju suderinamas užsakyme nurodytu kontaktiniu telefono numeriu, bet ne ilgiau nei 5 darbo dienos nuo prekių atvežimo į sandėliavimo vietą.

•    Prekių priėmimo metu Pirkėjas privalo pateikti asmens tapatybę įrodantį dokumentą arba nurodyti kitą asmenį, kuris priims pristatytas Prekes.

•    Prekių pristatymo metu Pirkėjas privalo patikrinti Prekių būklę ir kiekį. Esant neatitikimams, apie juos būtina pažymėti Prekių priėmimo dokumente.

 

NEMOKAMAS PREKIŲ ATSIĖMIMAS:


"2DI" Vilnius, Verkių g. 44 (Unideco centras)

Pirmadieniais - penktadieniais 09:00 - 19:00 val.

Šeštadieniais 10:00 - 16:00 val.

Sekmadieniais nedirbame.

  

"2DI" Kaunas, Pramonės pr. 8E (Namų idėjų centras „NIC“)

Pirmadieniais - penktadieniais 10:00 - 19:00 val.

Šeštadieniais 10:00 - 16:00 val.

Sekmadieniais nedirbame.

Galimas prekių atsiėmimas, sveriančių iki 15 kg.

 

"2DI" Klaipėda, Minijos g. 42  (Namų idėjų centras „NIC“)

Pirmadieniais - penktadieniais 09:00 - 19:00 val.

Šeštadieniais 10:00 - 15:00 val.

Sekmadieniais nedirbame.

 

"2DI" Utena, Kupiškio g. 19  (Namų idėjų centras „NIC“)

Antradieniais - penktadieniais 09:00 - 18:00 val.

Šeštadieniais 09:00 - 15:00 val.

Sekmadieniais ir pirmadieniais nedirbame.

  

Kai Pardavėjas parduotuvėje sukomplektuoja ir paruošia Prekes atidavimui, apie tai informuoja Pirkėją elektroniniu paštu. Pirkėjas privalo atsiimti užsakytas prekes per 3 darbo dienas nuo pranešimo. Neatsiėmus prekių užsakymas yra anuliuojamas.