Krepšelis0Item(s)

Jūsų krepšelis tuščias.

Product was successfully added to your shopping cart.

Pristatymas

PREKIŲ PRISTATYMAS per siuntų tarnybą DPD: (nemokamas pristatymas nuo 20 eur)


•    Prekės pristatomos Lietuvos teritorijoje Pirkėjo nurodytu adresu. Prekių pristatymas (transportavimas) yra nemokamas nuo 20 eur. Pristatymui į Kuršių Neriją siunta yra apmokestinama papildomu mokesčiu - 17,38 eur sumai. Šį mokestį apmoka Pirkėjas.

•    Prekės pristatomos darbo dienomis pirmadieniais – penktadieniais nuo 8:00 iki 16:00 val.

•    Šaltuoju periodu, kai vyrauja minusinė oro temperatūra, prekės, kurios gali užšalti (padengimo priemonės, klijai, valymo priemonės) yra nevežamos. Užsakius tokias prekes, galite atvykti atsiimti į vieną iš žemiau išvardintų parduotuvių.

•    Meno kūriniai, tokie kaip paveikslai, fotografijos, keramika, bei skulptūra yra nevežamos per DPD siuntų tarnybą. Užsakius tokias prekes, galite atvykti atsiimti į vieną iš žemiau išvardintų parduotuvių.

•    Prekių pristatymo terminas interneto svetainėje www.2di.lt visada yra nurodomas prie Prekių, pasirinkus jų kiekį ir pristatymo apskritį.

•    Prekių pristatymas gali užtrukti 2-4 darbo dienomis ilgiau, negu nurodyta Prekių informacijoje. Tokiu atveju Pardavėjas informuoja Pirkėją apie Prekių pristatymo vėlavimą nurodydamas vėlavimo priežastis.

•    Už Prekes apmokėjus iš anksto bankiniu pavedimu (7.4.1. punktas "Pirkimo taisyklės") Prekių pristatymo terminas pradedamas skaičiuoti nuo dienos, kurią Pardavėjas gauna pilną apmokėjimą už Prekes su mokėjimo paskirtyje teisingai nurodytu užsakymo numeriu.

•    Už Prekes apmokėjus grynaisiais pinigais (7.4.3. punktas "Pirkimo taisyklės"), Prekių pristatymo terminas pradedamas skaičiuoti nuo dienos, kurią Pardavėjas gauna avansinį mokėjimą (jei Prekė vežama pagal spec. Užsakymą), o Pirkėjas gauna užsakymo patvirtinimą elektroniniu paštu. Jeigu Pardavėjas negauna avansinio mokėjimo už pagal spec. Užsakymą vežamas Prekes per 3 darbo dienas, laikoma, kad Pirkėjas atsisakė pirkimo -pardavimo sutarties, todėl, remiantis 5.5. punktu "Pirkimo taisyklės", Pardavėjas turi teisę užsakymą laikyti negaliojančiu.

•    Prekių pristatymo laikas, prieš pristatant Prekes, su Pirkėju suderinamas užsakyme nurodytu kontaktiniu telefono numeriu. 

•    Prekių priėmimo metu Pirkėjas privalo pateikti asmens tapatybę įrodantį dokumentą arba nurodyti kitą asmenį, kuris priims pristatytas Prekes.

•    Prekių pristatymo metu Pirkėjas privalo patikrinti Prekių būklę ir kiekį. Esant neatitikimams, apie juos būtina pažymėti Prekių priėmimo dokumente.

 

NEMOKAMAS PREKIŲ ATSIĖMIMAS mūsų parduotuvėse:


"Parketas ir Tapetas" Vilnius, Verkių g. 44 (apdailos centras UNIDECO)

Pirmadieniais - penktadieniais 9:00 - 19:00 val.

Šeštadieniais 10:00 – 17:00 val.

Sekmadieniais nedirbame.

 

"Parketas ir Tapetas" Kaunas, Pramonės pr. 8E (Namų idėjų centras „NIC“)

Pirmadieniais - penktadieniais 9:00 - 19:00 val.

Šeštadieniais 10:00 - 16:00 val.

Sekmadieniais nedirbame.


"Parketas ir Tapetas" Klaipėda, Minijos g. 42  (Namų idėjų centras „NIC“)

Pirmadieniais - penktadieniais 8:00 - 19:00 val.

Šeštadieniais  10:00 - 15:00 val.

Sekmadieniais nedirbame.


"Parketas ir Tapetas" Šiauliai, Pramonės g. 17B (Namų idėjų centras „NIC“)

Pirmadieniais – penktadieniais 09:00 - 18:00 val.

Šeštadieniais 9:00 - 15:00 val.

Sekmadieniais nedirbame.

 

"Parketas ir Tapetas" Utena, Kupiškio g. 19  (Namų idėjų centras „NIC“)

Antradieniais – penktadieniais 10:00 - 18:00 val.

Šeštadieniais  9:00 - 15:00 val.

Sekmadieniais ir pirmadieniais nedirbame.

 

Kai Pardavėjas parduotuvėje sukomplektuoja ir paruošia Prekes atidavimui, apie tai informuoja Pirkėją elektroniniu paštu. Pirkėjas privalo atsiimti užsakytas prekes per 3 darbo dienas nuo pranešimo. Neatsiėmus prekių užsakymas yra anuliuojamas.