Krepšelis0Item(s)

Jūsų krepšelis tuščias.

Product was successfully added to your shopping cart.

Grąžinimas ir garantija

Prekių grąžinimas ir keitimas

 • Prekių grąžinimas ir keitimas vykdomas vadovaujantis LR galiojančiais teisės aktais.
 • Prekės, kurių forma, spalva, dydis, modelis ar komplektiškumas netiko Pirkėjui, (išskyrus Lietuvos Respublikos teisės aktuose numatytas išimtis) per 14 kalendorinių dienų nuo pardavimo dienos yra keičiamos analogiška preke, arba jeigu Pardavėjas neturi pakeitimui tinkamos prekės, tai Pirkėjas gali grąžinti Prekę Pardavėjui savo sąskaita ir atgauti sumokėtus pinigus už Prekes (pinigai už Prekių pristatymą grąžinami nebus). Prekės keičiamos ar grąžinamos adresais, nurodytais įmonės kontaktuose. Vilniaus apskrityje stambiagabaritės prekės, tokios kaip grindų danga, grindjuostės ar profiliai, turi būti grąžinamos į parduotuvę, esančią adresu: Verkių g. 44, Vilnius. Pirkėjas taip pat gali grąžinti arba keisti Prekes, naudojantis Pardavėjo ar jo įgalioto asmens Prekių transportavimo paslaugomis. Prekių grąžinimo įkainiai atitinka pristatymo įkainius, kurie pateikiami išrašytoje sąskaitoje-faktūroje arba individualiai pasiteiravus pas atsakingą vadybininką.
 • Pirkėjas praneša apie nuotolinės sutarties atsisakymą, užpildydamas grąžinimo formą arba pateikdamas aiškų pareiškimą info@2di.lt paštu, kuriame išdėstytas jo sprendimas atsisakyti sutarties. Jeigu Pirkėjas atsisako Prekių pirkimo-pardavimo sutarties, tuomet Pardavėjas privalo per penkiolika dienų nuo raštu gauto pranešimo, kad Pirkėjas atsisako sutarties, atsiimti Prekes ir grąžinti Pirkėjui už jas sumokėtus pinigus (grąžinimo forma). Kilus ginčui dėl Prekės išvaizdos pasikeitimų ar sugadinimo, Pardavėjas kreipiasi į Valstybinę ne maisto produktų inspekciją prie Ūkio ministerijos ir pateikia Prekes ekspertizei. Ekspertizės išlaidas sumoka kaltoji šalis.
 • Jeigu Pirkėjui pristatomos netinkamos kokybės Prekės ir prieš tai su Pirkėju nebuvo aptarti Prekių trūkumai, tai Prekių keitimą arba grąžinimą atlieka Pardavėjas ar jo įgaliotas asmuo savo sąskaita. Jeigu Pirkėjo reikalavimu Prekės nekeičiamos, o grąžinamos, tai Pardavėjas grąžina Pirkėjui ir už Prekes sumokėtą sumą ir Prekių pristatymo išlaidas.
 • Prekės grąžinamos originalioje pakuotėje (su Prekės aprašymu ir/arba naudojimo/įrengimo instrukcija, jei buvo pateikta kartu su Preke). Grąžinant būtina pateikti originalius Prekių įsigijimą patvirtinančius dokumentus (PVM sąskaitą – faktūrą) ir užpildytą Prekių grąžinimo formą.
 • Grąžinant Prekes, už Prekių supakavimą ir sukomplektavimą atsako Pirkėjas. Jeigu Prekės nėra sukomplektuotos ar tinkamai supakuotos, Pardavėjas nepriima grąžinamų Prekių.

 

Prekių garantija

 • Kiekvienos Prekės pagrindinės savybės, eksploatavimo ir/ar įrengimo ypatumai, garantijos yra nurodomi prie Prekės esančiame Techninėje informacijoje arba Prekės techniniame duomenų lape /įrengimo instrukcijoje.
 • Jeigu Pardavėjas nesuteikia Prekėms daiktų kokybės garantijos, galioja garantija, numatyta atitinkamuose Lietuvos Respublikos teisės aktuose.
 • Garantijos terminas pradedamas skaičiuoti nuo Prekės perdavimo Pirkėjui (PVM sąskaitos-faktūros išrašymo) datos.
 • Pardavėjas neatsako už Prekių defektus, sugadinimą, pažeidimus, atsiradusius dėl to, kad Pirkėjas Prekes saugojo, eksploatavo, įrenginėjo, instaliavo ar kitaip naudojo, nesilaikydamas Prekės aprašymo arba naudojimo/įrengimo instrukcijos. Jeigu Prekės aprašymas arba naudojimo/įrengimo instrukcija pateikiamos keliomis kalbomis, reikia vadovautis ta, kuri pateikiama lietuvių kalba.
 • Pardavėjas neatsako už jau sumontuotų ar suinstaliuotų Prekių defektus ar pažeidimus, jeigu Pirkėjas, ar su juo susiję tretieji asmenys, galėjo tuos defektus pamatyti Prekių priėmimo, instaliavimo ar sumontavimo metu. Prekės, turinčios pastebimų defektų arba pažeidimų, negali būti naudojamos, montuojamos ar instaliuojamos, o apie kokybės neatitikimą Pirkėjas turi informuoti Pardavėją.
 • Pardavėjas neatsako už tai, kad Parduotuvėje esančios Prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais skiriasi nuo realios Prekių spalvos, formos ar kitų parametrų dėl Pirkėjo naudojamo vaizduoklio (monitoriaus) ypatybių.
 • Pardavėjas informuoja Pirkėją, kad visos Parduotuvėje parduodamos medinės parketlentės su laiku keičia savo spalvą. Pardavėjas neatsako už medinių grindų išvaizdos pasikeitimą, kurį lemia medienos kaip natūralios medžiagos tamsėjimas arba šviesėjimas.
 • Parduotuvėje parduodami mediniai gaminiai (parketlentės, natūralios faneruotės grindjuostės) yra produktas, pagamintas iš natūralaus medžio, todėl jų atspalviai, rievių piešinys ir jo intensyvumas gali skirtis nuo Parduotuvėje pateikto pavyzdžio. Parduotuvėje pateiktos medinių gaminių nuotraukos yra tik bendro informacinio pobūdžio, ir tik bendrai atvaizduojančios pasirinktą produktą. Pirkėjas tai supranta ir dėl to nekels pretenzijų Pardavėjui.