Krepšelis0Item(s)

Jūsų krepšelis tuščias.

Product was successfully added to your shopping cart.
  • Thomas Elsaesser, Malte Hagener / „Kino teorija: įvadas per juslių prizmę“ / 2012 / knyga / Minties leidykla Thomas Elsaesser, Malte Hagener / „Kino teorija: įvadas per juslių prizmę“ / 2012 / knyga / Minties leidykla

Thomas Elsaesser, Malte Hagener / „Kino teorija: įvadas per juslių prizmę“ / 2012 / knyga / Minties leidykla

Prekės kodas: MIN015

Greita Peržiūra

Thomas Elsaesser, Malte Hagener knyga „Kino teorija: įvadas per juslių prizmę“ 2012 metų leidimo.

Kaina už (vnt.): 4,90 €

4,90 €
vnt.
Šiuo metu prekę galite rasti:
  • Vilniuje „Parketo ir Tapeto" salone, adresu Lukšio g. 32 („Domus galerija“): 1 vnt.
Prekių pristatymo laikas visoje Lietuvoje 1-4 darbo dienos, turime Lietuvoje
vnt.

Detalės

Ši knyga nemoko kurti filmų, nesiūlo jų analizės abėcėlės, nevedžioja po esamų ar buvusių filmų įvairovę. Atspirties tašku ji renkasi klausimą: koks yra kino ir žiūrovo santykis? Kaip, kokiomis juslėmis suvokiame filmus? Į šiuos klausimus Thomas Elsaesseris ir Malte Hageneris siūlo žvelgti per juslių prizmę – per skirtingus būdus, kuriais kinas kreipiasi į žiūrovą (vaizdu, garsu, netgi prisilytėjimu). Pagal šį juslių žemėlapį dėliodami skirtingas kino teorijas, autoriai supažindina ne vien su kino ir žiūrovo santykio variacijomis, bet ir su įvairiais būdais mąstyti apie kiną – iš skirtingų mokyklų, teorijų, disciplinų perspektyvos. Kino teorija čia atsiskleidžia kaip dinamiška, kintanti, bet visuomet ieškanti atsakymų į pamatinius klausimus: ką reiškia žiūrėti filmą, kaip ir kodėl tai darome, kaip į mūsų žiūrėjimą atsiliepia pats filmas?

Kino tyrinėtojo ir teoretiko, vieno iš kino studijų disciplinos įkūrėjų ir jo bendraautorio knygoje brėžiamas kino teorijos žemėlapis: nuo formalistinių iki aparato teorijų, nuo psichoanalitinio požiūrio į kiną – iki fenomenologinio, nuo kino kaip kuriančio alternatyvias tikroves iki kino kaip į istoriją atsiliepiančio reiškinio.Taigi rankose laikote įvadą į išsyk dvi istorijas: į tai, kaip kinas tampa menu, o kino lankytoja(s) – žiūrovu.

Papildoma informacija

Turime / Užsakoma Palaikoma
Matavimo vienetas vnt.
Mažiausias parduodamas kiekis 1.0000
Leidykla Mintis
Autorius Thomas Elsaesser, Malte Hagener
Šalis Lietuva
Matmenys (ilgis x aukštis x plotis cm; psl. skaičius) 256.00;p.
Viršelis Minkštas
Metai 2012
banner1 banner2 banner3

Mūsų prekių ženklai