Krepšelis0Item(s)

Jūsų krepšelis tuščias.

Product was successfully added to your shopping cart.
  • Tapetai P280121-8 Imaginarium, Mr. Perswall Tapetai P280121-8 Imaginarium, Mr. Perswall
  • Tapetai P280121-8 Imaginarium, Mr. Perswall Tapetai P280121-8 Imaginarium, Mr. Perswall
  • Tapetai P280121-8 Imaginarium, Mr. Perswall Tapetai P280121-8 Imaginarium, Mr. Perswall

Tapetai P280121-8 Imaginarium, Mr. Perswall

Prekės kodas: TP280121-8MP

Greita Peržiūra

Mr. Perswall teigia esantis "Jūsų asmeninis tapetų gamintojas". Čia nieko nerasite apie naujausius interjero dizaino stilius, taip pat nerasite, kurios spalvos šiuo metu madingos sienoms. Jie nepasakoja Jums apie naujausias tapetų tendencijas. Kita vertus, Mr. Perswall kolekcijos visada atspindi tai, kas yra ir kas jaučiama šiuolaikiškai mūsų visuomenėje. Mr. Perswall foto tapetai yra standartinių išmatavimų, tačiau galimi tapeto užsakymai pagal kliento išmatavimus (reikia papildomai teirautis).

Kaina už (rul.): 370,00 €

370,00 €
rul.
Šiuo metu prekės Lietuvoje neturime, bet galime ją pristatyti.
rul.

Detalės

Mr. Perswall - didžiausias tapetų gamintojas Švedijoje Mr. Perswall meistrai neseka naujausių interjero dizaino tendencijų ar naujausių stilių, nesidomi kokia sienų spalva madinga šiais metais.

Mr. Perswall tapetai atspindi tai kas atrodo ir yra šiuolaikiška šių dienų visuomenėje.

Neaustiniai tapetai - tai ruloninė medžiaga, skirta klijavimui ant sienų, kuri yra gaminama iš ilgų celiuliozės pluoštų ir specialių priedų. Gautos neaustinės medžiagos sudėtyje būna apie 70% celiuliozės pluošto. Neaustiniai tapetai yra pralaidūs orui, vandeniui ir garams, o tai leidžia sienoms "kvėpuoti". Tapetai su neaustinės medžiagos pagrindu atveria naujas galimybes sienų apdailoje. Daugiasluoksnio pagrindo ir specialaus apdirbimo dėka gamintojai sukūrė originalių vizualinių efektų, kurie leidžia panaudoti nepakartojamą pluošto struktūrą. Dėl chaotiškai susipynusio pluošto šviesa jame lūžta, o suspaustas augalinės kilmės pluoštas taip pat gali būti akrilo pagrindu. Neaustiniams tapetams yra specialūs klijai. Jie tepami ant sienos, o ne ant tapeto. Tai labai palengvina tapetų klijavimą. Taip pat ženkliai palengvina tapetų klijavimo ar nuėmimo, kai yra keičiamas tapetas, procesą. Dėl medžiagos savybių paviršiuje neiškyla oro pūslelių ir ji nesideformuoja: nesitraukia nei skersine, nei išilgine kryptimi. Medžiaga yra daug patvaresnė nei klasikiniai popieriniai tapetai.

Skaitmeninis tapetas 280121-8, kurio bendri išmatavimai yra aukštis 2,65 x plotis 3,60 m, susideda iš 8 ilgių (kurių kiekvieno išmatavimai: aukštis 2,65 m x plotis 0,45 m).

Gamintojas rekomenduoja užsakant tapetą, kurio išmatavimas yra identiškas tapetuojamos sienos matmenims, pridėti po papildomus 5 cm kraštuose. Taip bus galima užtikrinti, kad tapetas pilnai padengs visą sieną ir nereikės itin preciziškai tapetuoti. Paliekame erdvės minimalioms tapetavimo klaidoms.

Galimi tapeto užsakymai pagal kliento išmatavimus (reikia papildomai teirautis).

Papildoma informacija

Turime / Užsakoma Užsakoma
Matavimo vienetas rul.
Mažiausias parduodamas kiekis 1.0000
Prekės sudėtis / medžiaga Neaustinis pluoštas
Matmenys (ilgis x aukštis x plotis; skersmuo) x3.600x2.650 m
Spalva Įvairių spalvų
Kolekcija Ne
Raštas Skaitmeninis
Rašto pasikartojimas Vaikiškas
Prekinis ženklas Mr Perswall
Kilmės šalis Švedijos Karalystė
banner1 banner2 banner3

Mūsų prekių ženklai