Product was successfully added to your shopping cart.
  • Tapetai 4063 Front/Jaime Hayon, Engblad&Co Tapetai 4063 Front/Jaime Hayon, Engblad&Co
  • Tapetai 4063 Front/Jaime Hayon, Engblad&Co Tapetai 4063 Front/Jaime Hayon, Engblad&Co
  • Tapetai 4063 Front/Jaime Hayon, Engblad&Co Tapetai 4063 Front/Jaime Hayon, Engblad&Co
  • Tapetai 4063 Front/Jaime Hayon, Engblad&Co Tapetai 4063 Front/Jaime Hayon, Engblad&Co

Tapetai 4063 Front/Jaime Hayon, Engblad&Co

Prekės kodas: TP4063EB

Greita Peržiūra

Sulankstytų popieriaus skulptūrų įkvėpta, Front komanda sukūrė tapeto raštą, kuris kelia rudeniniais lapais užklotos žemės asociacijas.

Kaina už (rul.): 72,00 €

72,00 €
rul.
Šiuo metu prekės Lietuvoje neturime, bet galime ją pristatyti.
Prekių pristatymo laikas visoje Lietuvoje 1-30 darbo dienų
rul.

Detalės

Engblad&Co tapetai - tai švedų prekinis ženklas, skirtas moderniam, kasdieniam gyvenimui, kur kiekvienas jaučiasi kaip namie. Kolekcijos charakterizuojamos kaip šiuolaikinis ir sofistifikuotas skandinaviškas dizainas, įtakojamas tarptautinių srovių.

Gamintojai glaudžiai bendradarbiauja su organizacija "Nature for Us". Engblad&Co gamintojams rūpinimasis aplinka yra visiškai natūralus procesas kiekvienoje stadijoje nuo žaliavos iki pagaminto produkto.

Neaustiniai tapetai - tai ruloninė medžiaga, skirta klijavimui ant sienų, kuri yra gaminama iš ilgų celiuliozės pluoštų ir specialių priedų. Gautos neaustinės medžiagos sudėtyje būna apie 70% celiuliozės pluošto. Neaustiniai tapetai yra pralaidūs orui, vandeniui ir garams, o tai leidžia sienoms "kvėpuoti". Tapetai su neaustinės medžiagos pagrindu atveria naujas galimybes sienų apdailoje. Daugiasluoksnio pagrindo ir specialaus apdirbimo dėka gamintojai sukūrė originalių vizualinių efektų, kurie leidžia panaudoti nepakartojamą pluošto struktūrą. Dėl chaotiškai susipynusio pluošto šviesa jame lūžta, o suspaustas augalinės kilmės pluoštas taip pat gali būti akrilo pagrindu. Neaustiniams tapetams yra specialūs klijai. Jie tepami ant sienos, o ne ant tapeto. Tai labai palengvina tapetų klijavimą. Taip pat ženkliai palengvina tapetų klijavimo ar nuėmimo, kai yra keičiamas tapetas, procesą. Dėl medžiagos savybių paviršiuje neiškyla oro pūslelių ir ji nesideformuoja: nesitraukia nei skersine, nei išilgine kryptimi. Medžiaga yra daug patvaresnė nei klasikiniai popieriniai tapetai.

Papildoma informacija

Turime / Užsakoma Užsakoma
Matavimo vienetas rul.
Mažiausias parduodamas kiekis 1.0000
Prekės sudėtis / medžiaga Neaustinis pluoštas
Matmenys (ilgis x plotis x aukštis; skersmuo) 10.000x0.530 m
Spalva Balta
Kolekcija Front
Raštas Geometrinis
Rašto pasikartojimas 53 cm
Prekinis ženklas Engblad&Co
Kilmės šalis Švedijos Karalystė
banner1 banner2 banner3