Krepšelis0Item(s)

Jūsų krepšelis tuščias.

Product was successfully added to your shopping cart.

Tapetai 590-24 Familj, Sandberg

Prekės kodas: TP590-24SB

Greita Peržiūra

Sandberg tapetai iš kolekcijos „Familj“ – tai tapetai, kurie sukuria erdvę bendrauti ir gyventi pilnavertį kasdienį gyvenimą. Sandberg „Familj“ žaisminga bei vieninga tapetų šeima, kuri patiks kiekvienam, kuris yra ar kada nors buvo vaikas.

Kaina už (rul.): 90,00 €

90,00 €
rul.
Šiuo metu prekės Lietuvoje neturime, bet galime ją pristatyti.
Prekių pristatymo laikas visoje Lietuvoje 1-90 darbo dienų
rul.

Detalės

Sandberg tapetai – švediška dizaino kompanija, tikinti darna, žmonėmis ir tuo, jog namai yra geros savijautos šaltinis.

Sandberg kuria ir gamina tapetus bei įvairius jų priedus naudojat unikalią technologiją, jų pačių įrengtoje gamykloje Ulricehamne. Meilė seniesiems amatams pastebima kiekviename jų žingsnyje ir yra neatskiriamas komponentas, kalbant apie švediškų tapetų meną.

Neaustiniai tapetai – tai ruloninė medžiaga, skirta klijavimui ant sienų, kuri yra gaminama iš ilgų celiuliozės pluoštų ir specialių priedų. Gautos neaustinės medžiagos sudėtyje būna apie 70% celiuliozės pluošto. Neaustiniai tapetai yra pralaidūs orui, vandeniui ir garams, o tai leidžia sienoms „kvėpuoti“. Tapetai su neaustinės medžiagos pagrindu atveria naujas galimybes sienų apdailoje. Daugiasluoksnio pagrindo ir specialaus apdirbimo dėka gamintojai sukūrė originalių vizualinių efektų, kurie leidžia panaudoti nepakartojamą pluošto struktūrą. Dėl chaotiškai susipynusio pluošto šviesa jame lūžta, o suspaustas augalinės kilmės pluoštas taip pat gali būti akrilo pagrindu. Neaustiniams tapetams yra specialūs klijai. Jie tepami ant sienos, o ne ant tapeto. Tai labai palengvina tapetų klijavimą. Taip pat ženkliai palengvina tapetų klijavimo ar nuėmimo, kai yra keičiamas tapetas, procesą. Dėl medžiagos savybių paviršiuje neiškyla oro pūslelių ir ji nesideformuoja: nesitraukia nei skersine, nei išilgine kryptimi. Medžiaga yra daug patvaresnė nei klasikiniai popieriniai tapetai.

Papildoma informacija

Turime / Užsakoma Užsakoma
Matavimo vienetas rul.
Mažiausias parduodamas kiekis 1.0000
Prekės sudėtis / medžiaga Neaustinis pluoštas
Matmenys (ilgis x plotis x aukštis; skersmuo) 10.050x0.530 m
Spalva Įvairių spalvų
Kolekcija Familj
Raštas Geometrinis
Rašto pasikartojimas 64 cm
Prekinis ženklas Sandberg
Kilmės šalis Švedijos Karalystė
banner1 banner2 banner3