Krepšelis0Item(s)

Jūsų krepšelis tuščias.

Product was successfully added to your shopping cart.
  • Tapetai 8000040 40th Anniversary, Coordonne Tapetai 8000040 40th Anniversary, Coordonne
  • Tapetai 8000040 40th Anniversary, Coordonne Tapetai 8000040 40th Anniversary, Coordonne
  • Tapetai 8000040 40th Anniversary, Coordonne Tapetai 8000040 40th Anniversary, Coordonne
  • Viniliniai - neaustinio pluošto pagrindu Viniliniai - neaustinio pluošto pagrindu
  • Neaustinis pluoštas Neaustinis pluoštas

Tapetai 8000040 40th Anniversary, Coordonne

Prekės kodas: 3109

Greita Peržiūra

Tapetai 8000040V 40th Anniversary, Coordonn

Kaina už (vnt.):

Kaina nuo: 94,90 €
rul.
Prekių pristatymo laikas visoje Lietuvoje 1-30 darbo dienų
Padėsime išsirinkti ir nusipirkti prekes internetu, konsultuojame telefonu +370 52 104141 darbo dienomis nuo 9 iki 18h, šeštadieniais nuo 10 iki 15h

* Privalomi laukeliai

Kaina nuo: 94,90 €
rul.

Detalės

"Coordonné" švenčia 40 -ies metų sukaktį, todėl sukūrė 40 -mečio kolekciją, kuri pagerbia dizainą, meną ir kūrybą. 40 menininkų, kiekvieniems metams po vieną, leido savo fantazijas ir kūrybinę viziją užfiksuoti 40-yje dizainų.

"Coordonné" yra šeimai priklausanti įmonė iš Barselonos, turinti daugiau nei 40 metų patirtį kuriant aukštos kokybės sienų dangą ir audinių kolekcijas. Įmonei vadovauja jaunų, kūrybingų žmonių komanda, kuri daro revoliuciją sienų dangos sektoriuje, naudojant naujoviškus metodus, kad būtų sukurtas naujas požiūris į interjero dizainą. Įmonė kuria kolekcijas, kurios į erdvę įneša emocijų ir gyvybės, bei papildo nematerialias kiekvieno namo savybes ir komfortą.

Įmonė buvo sukurta su idėja naudoti tik vieną prekės ženklą, kad būtų patenkinti visi jūsų interjero dizaino poreikiai visoje erdvėje, derinant ir sienų dangą, ir audinius. Būtent iš šios idėjos gimė vardas COORDONNÉ.

Neaustiniai tapetai - tai ruloninė medžiaga, skirta klijavimui ant sienų, kuri yra gaminama iš ilgų celiuliozės pluoštų ir specialių priedų. Gautos neaustinės medžiagos sudėtyje būna apie 70% celiuliozės pluošto. Neaustiniai tapetai yra pralaidūs orui, vandeniui ir garams, o tai leidžia sienoms "kvėpuoti". Tapetai su neaustinės medžiagos pagrindu atveria naujas galimybes sienų apdailoje. Daugiasluoksnio pagrindo ir specialaus apdirbimo dėka gamintojai sukūrė originalių vizualinių efektų, kurie leidžia panaudoti nepakartojamą pluošto struktūrą. Dėl chaotiškai susipynusio pluošto šviesa jame lūžta, o suspaustas augalinės kilmės pluoštas taip pat gali būti akrilo pagrindu. Neaustiniams tapetams yra specialūs klijai. Jie tepami ant sienos, o ne ant tapeto. Tai labai palengvina tapetų klijavimą. Taip pat ženkliai palengvina tapetų klijavimo ar nuėmimo, kai yra keičiamas tapetas, procesą. Dėl medžiagos savybių paviršiuje neiškyla oro pūslelių ir ji nesideformuoja: nesitraukia nei skersine, nei išilgine kryptimi. Medžiaga yra daug patvaresnė nei klasikiniai popieriniai tapetai.

Viniliniai tapetai - tai popierinis arba flizelino pagrindas su skirtingo tankumo vinilo danga, kuri suteikia tapetams patvarumo ir atsparumo drėgmei bei trinčiai. Išskirtinės savybės: elastingumas, didelis atsparumas trinčiai, plovimui ir ultravioletiniams saulės spinduliams, lengva priežiūra.

Papildoma informacija

Turime / Užsakoma Užsakoma
Matavimo vienetas vnt.
Mažiausias parduodamas kiekis 1
Prekės sudėtis / medžiaga Viniliniai - neaustinio pluošto pagrindu
Matmenys (ilgis x plotis x aukštis; skersmuo) 10x0.5 m
Spalva Raudona / rožinė
Kolekcija 40th Anniversary
Raštas Modernus
Rašto pasikartojimas 30 cm
Juostų skaičius Ne
Prekinis ženklas Coordonne
Kilmės šalis Ispanijos Karalystė
banner1 banner2 banner3