Krepšelis0Item(s)

Jūsų krepšelis tuščias.

Product was successfully added to your shopping cart.
  • Tapetai 103/8027 Whimsical, Cole&Son Tapetai 103/8027 Whimsical, Cole&Son
  • Tapetai 103/8027 Whimsical, Cole&Son Tapetai 103/8027 Whimsical, Cole&Son

Tapetai 103/8027 Whimsical, Cole&Son

Prekės kodas: TP103-8027CS

Greita Peržiūra

Cole&Son tapetai iš kolekcijos „Whimsical“ – nostalgiškas bei kerintis magiškų tapetų, įkvėptų klasikinių vaikystės istorijų ir pasakų, rinkinys.

Kaina už (rul.): 56,00 €

56,00 €
rul.
Šiuo metu prekės Lietuvoje neturime, bet galime ją pristatyti.
Prekių pristatymo laikas visoje Lietuvoje 1-90 darbo dienų
Padėsime išsirinkti ir nusipirkti prekes internetu, konsultuojame telefonu +370 52 104141 darbo dienomis nuo 9 iki 18h, šeštadieniais nuo 10 iki 15h
rul.

Detalės

Cole&Son tapetai – vienas seniausių tapetų gamintojų Didžiojoje Britanijoje. Nuo 1875-ųjų Cole&Son džiaugiasi puikia reputacija, dekoruojant didžiausių pilių bei istorinių pastatų sienas Didžiojoje Britanijoje.

Neaustiniai tapetai – tai ruloninė medžiaga, skirta klijavimui ant sienų, kuri yra gaminama iš ilgų celiuliozės pluoštų ir specialių priedų. Gautos neaustinės medžiagos sudėtyje būna apie 70% celiuliozės pluošto. Neaustiniai tapetai yra pralaidūs orui, vandeniui ir garams, o tai leidžia sienoms „kvėpuoti“. Tapetai su neaustinės medžiagos pagrindu atveria naujas galimybes sienų apdailoje. Daugiasluoksnio pagrindo ir specialaus apdirbimo dėka gamintojai sukūrė originalių vizualinių efektų, kurie leidžia panaudoti nepakartojamą pluošto struktūrą. Dėl chaotiškai susipynusio pluošto šviesa jame lūžta, o suspaustas augalinės kilmės pluoštas taip pat gali būti akrilo pagrindu. Neaustiniams tapetams yra specialūs klijai. Jie tepami ant sienos, o ne ant tapeto. Tai labai palengvina tapetų klijavimą. Taip pat ženkliai palengvina tapetų klijavimo ar nuėmimo, kai yra keičiamas tapetas, procesą. Dėl medžiagos savybių paviršiuje neiškyla oro pūslelių ir ji nesideformuoja: nesitraukia nei skersine, nei išilgine kryptimi. Medžiaga yra daug patvaresnė nei klasikiniai popieriniai tapetai.

Papildoma informacija

Turime / Užsakoma Užsakoma
Matavimo vienetas rul.
Mažiausias parduodamas kiekis 1
Prekės sudėtis / medžiaga Neaustinis pluoštas
Matmenys (ilgis x plotis x aukštis; skersmuo) 10x0.13 m
Spalva Įvairių spalvų
Kolekcija Whimsical
Raštas Vaikiškas
Rašto pasikartojimas 50
Prekinis ženklas Cole&Son
Kilmės šalis Jungtinė Didž.Britanijos ir Š.Airijos Karalystė
banner1 banner2 banner3