Krepšelis0Item(s)

Jūsų krepšelis tuščias.

Product was successfully added to your shopping cart.

Ričardas Zdanavičius / „Pasveikinimas“ / 2016 / popierius, aliejiniai pieštukai, akrilas / 35x24,8

Prekės kodas: R.ZDA.008

Greita Peržiūra

Ričardas Zdanavičius – (g. 1956 m. birželio 3 d. Vilniuje)

Dailininkas tapytojas, tapybos restauratorius. Išskirtiniai menininko kūrybos bruožai – darbuose naudojamas storas kontūras ir pasikartojantis moters kūno motyvas. Darbai stebina savo ekspresija bei ryškiomis spalvomis.

Kaina už (vnt.): 140,00 €

140,00 €
vnt.
Šiuo metu prekę galite rasti:
  • Vilniuje „2DI" salone, adresu Lukšio g. 32 („Domus galerija“): 1 vnt.
Prekių pristatymo laikas visoje Lietuvoje 1-4 darbo dienos, turime Lietuvoje
Padėsime išsirinkti ir nusipirkti prekes internetu, konsultuojame telefonu +370 52 104141 darbo dienomis nuo 9 iki 18h, šeštadieniais nuo 10 iki 15h
vnt.

Detalės

R. Zdanavičiaus kurtame cikle „Dialogai“ tęsiamas pokalbis tarp dailininko ir modelio, vyro ir moters, žmogaus ir miesto. Kiekvienas dialogas prasideda nuo noro atsisukti į žmogų, moterį, aplinką. „Prie kai kurių Vilniaus pastatų durų dar galima rasti užrašą SALVE – tai pagarbus kreipinys į miestą ir miestelėnus lotynų kalba. Norėčiau paskatinti dailininkus kurti paveikslus Vilniaus tema ir kelerius metus sveikinti jį su artėjančiu įkūrimo 700-mečiu“, – pasakoja tapybos ciklo „Dialogai“ autorius R. Zdanavičiaus.

Ričardas Zdanavičius – (g. 1956 m. birželio 3 d. Vilniuje)

Lietuvių dailininkas tapytojas, tapybos restauratorius.

Ričardas Zdanavičius 1988m. baigė Vilniaus Dailės institutą, vaizduojamosios dailės ir braižybos specialybę. Nuo 1988m. dalyvauja personalinėse, grupinėse parodose, įvairiuose meniniuose projektuose Lietuvoje ir užsienyje. Nuo 1992m. yra Lietuvos dailininkų sąjungos narys, o nuo 1994m. – Lietuvos restauratorių sąjungos narys. Išskirtiniai R.Zdanavičiaus kūrybos bruožai – darbuose naudojamas storas kontūras ir pasikartojantis moters kūno motyvas. Darbai stebina savo ekspresija bei ryškiomis spalvomis.

Autorius apie save:

„Kūrybinė mintis užsimezga stebint nūdienį regimą pasaulį. Mano darbuose vaizduojamas žmogus, moteris, buvimas tam tikroje erdvėje, tam tikru laiku. […] Paveikslų personažai dažniausiai bendrauja tarpusavyje, tyliai rymo, gestikuliuoja. Norėdamas labiau suvokti moters pasaulėjautą sutapatinau save su vienu iš kuriamų personažų. […] Siužetiniuose paveiksluose personažai veikia nedidelėje, kamerinėje aplinkoje, buityje ar gamtoje. Savo kūriniuose spalvinėmis tapybos dermėmis perteikiu veikėjų būsenas, jausmų protrūkius, išgyvenamas situacijas. Vaizduojamas pasaulis subjektyviai sutvarkomas kontūrinėmis linijomis, viskas panardinama į objektų mozaiką.“ Linija lygiavertiškai svarbi kaip ir spalvinė dėmė. […] Kartais pasikeičia paveikslų kompozicija, tampa svarbūs geometrizuoti, lyg išskaidyti spalviniai deriniai, abstrahuoti iki mozaikos, jie įgauna naują dekoratyvų skambesį. Mano koliažas, tai kūrinio papildymas bevertėmis medžiagomis, suteikiant joms naują funkcionalumą ir kitokį meninį suvokimą“.

Papildoma informacija

Autorius Ričardas Zdanavičius
Šalis Lietuva
Metai 2016
Technika Mišri technika
Matmenys (vertikalus x horizontalus) 35x24.8 mm
Tiražas (jeigu yra) Vienetinis
Rėmas Be pasporto
Turime / Užsakoma Palaikoma
Matavimo vienetas vnt.
Mažiausias parduodamas kiekis 1

Taip Pat siūlome šias prekes

banner1 banner2 banner3