Krepšelis0Item(s)

Jūsų krepšelis tuščias.

Product was successfully added to your shopping cart.
  • Parketlentės Quick Step, Eclipse ąžuolas alyvuotas, INT3903_1 Parketlentės Quick Step, Eclipse ąžuolas alyvuotas, INT3903_1
  • Parketlentės Quick Step, Eclipse ąžuolas alyvuotas, INT3903_2 Parketlentės Quick Step, Eclipse ąžuolas alyvuotas, INT3903_2
  • Parketlentės Quick Step, Eclipse ąžuolas alyvuotas, INT3903_3 Parketlentės Quick Step, Eclipse ąžuolas alyvuotas, INT3903_3

Parketlentės Quick Step, Eclipse ąžuolas alyvuotas, INT3903, 1050x310x14mm, Intenso kolekcija

Prekės kodas: PA.INT3903

Greita Peržiūra

Quick-Step parketlentės iš Intenso kolekcijos, trisluoksnė, skydai.

Kaina už (m2): 68,95 €

89,77 €
pakas (1.3020 m2)
Šiuo metu prekės Lietuvoje neturime, bet galime ją pristatyti.
Prekių pristatymo laikas visoje Lietuvoje 1-15 darbo dienų
pakas

Detalės

Quick-Step parketlentės iš Intenso kolekcijos suteiks unikalų charakterį bet kokiai, sekančiai madas ar tradiciškai, erdvei. Šie skydai sudaryti iš daugelio mažų skirtingo ilgio, pločio ir apdailos tipo lentelių, šiurkštesnių ir glotnesnių, su didelėmis ir mažomis šakomis, visiškai lygios arba su pjūklo pjovimo žymėmis. Kartu derinant sendintos medienos vaizdą su "chevron eglutės" raštu sudėliotais ypač greitam ir lengvam įrengimu pritaikytais parketlenčių skydais, kambariuose sukuriamas akis prikaustantis prabangos įvaizdis.

Quick-Step parketlentės - tai parketlentės, pagamintos iš vientisos medienos sluoksnių, kurie padengti apsaugine medžiaga.

Taigi, šie sluoksniai yra: 1. Apdailos sluoksnis - priklausomai nuo pasirinktų parketlenčių gali būti arba septyni UV spinduliais apdoroto vandens pagrindo lako sluoksniai - tokias grindis lengva valyti, jos apsaugotos nuo dėvėjimosi, įbrėžimų ir dėmių, arba kokybiškos alyvos sluoksniai, kurie užtikrina, kad lentos gražiai kistų ir turėtų ypatingą matinį, natūralų atspalvį. 2. Viršutinis sluoksnis būna įvairiausių spalvų ir tekstūrų, jį galima nušveisti ir padengti iš naujo. 3. Centrinis sluoksnis - jis būna iš eglės, kaučiukmedžio arba HDF ir suteikia grindims stabilumo bei patvarumo. 4. Nugarėlė iš faneros - tai apatinė dalis iš eglės arba pušies, kuri kartu su kitais sluoksniais neleidžia lentai įsilenkti arba raitytis.

Quick-Step parketlentėms žaliavos kruopščiai atrenkamos, o gamybos procesas griežtai kontroliuojamas - taip užtikrinamas tinkamas stabilumas ir patvarumas: tai parketlentės, pagamintos su aistra - įvairių formų ir spalvų, išsiskiriančios medžių tipų įvairove (nuo natūralios tekstūros iki pjūklo pjūvių), jų grožio paslaptis - tikra aistra dizainui; jas lengva įrengti. Kietmedžio grindis su "Uniclic Multifit®" sistema pakloti galima akimirksniu! Jokių papildomų darbų nereikia, naudotis naujomis grindimis galėsite pradėti iškart; kokybė visam gyvenimui. Quick-Step kietmedžio grindys visiškai atsparios dėvėjimuisi - jos padengtos septyniais apsauginiais sluoksniais lako, apdoroto UV spinduliais, arba dviem modifikuotos alyvos sluoksniais. Ne veltui žodis "kokybė" yra antrasis Quick-Step vardas! Tad nesistebėkite gavę garantiją visam naudojimo laikui.

Žaliavos, iš kurių pagamintos Quick-Step parketlentės yra atidžiai rūšiuojamos ir atrenkamos, tikrinant jų kilmę. Gamybos procese naudojami klijai, lakai ir alyva atitinka griežčiausias tarptautines emisijos normas. Visa tai rodo, kad galite paprasčiausiai džiaugtis savo medinėmis grindimis žinodami, kad jos buvo pagamintos saugant aplinką. Jau ilgą laiką Quick-Step turi PEFC miško sertifikatą. Jis garantuoja, kad visa mediena, naudojama produkcijai, tiekiama iš miškų, kuriuose išlaikyta ekologinė pusiausvyra.

Papildoma informacija

Turime / Užsakoma Užsakoma
Matavimo vienetas m2
Mažiausias parduodamas kiekis 1.3020
Prekės naudojimo sąlygos Gyvenamosioms patalpoms
Prekės sudėtis / medžiaga Vidurinis sluoksnis: HDF plokštė
Matmenys (ilgis x plotis x aukštis; skersmuo) 1050.000x310.000x14.000 mm
Kolekcija Intenso
Grioveliai Nėra griovelių
Juostų skaičius Skydai
Viršutinis dėvimasis sluoksnis 3
Ar tinka šildomoms grindims? Tinka
Šiluminė varža 0.123
Apdaila / apdorojimas Alyva
Prekinis ženklas Quick-Step
Kilmės šalis Belgijos Karalystė
banner1 banner2 banner3