Krepšelis0Item(s)

Jūsų krepšelis tuščias.

Product was successfully added to your shopping cart.
  • Parketlentės Quick Step, Caramel ąžuolas matinis alyvuotas, IMP1625S_1 Parketlentės Quick Step, Caramel ąžuolas matinis alyvuotas, IMP1625S_1
  • Parketlentės Quick Step, Caramel ąžuolas matinis alyvuotas, IMP1625S_2 Parketlentės Quick Step, Caramel ąžuolas matinis alyvuotas, IMP1625S_2
  • Parketlentės Quick Step, Caramel ąžuolas matinis alyvuotas, IMP1625S_3 Parketlentės Quick Step, Caramel ąžuolas matinis alyvuotas, IMP1625S_3

Parketlentės Quick Step, Caramel ąžuolas matinis alyvuotas, IMP1625S, 2200x220x14mm, 1 juostos, Imperio kolekcija

Prekės kodas: PA.IMP1625S

Greita Peržiūra

Parketlentės Quick Step, Caramel ąžuolas matinis alyvuotas, IMP1625S, 2200x220x14mm, 1 juostos, Imperio kolekcija.

Kaina už (m2): 72,95 €

141,23 €
pakas (1.9360 m2)
Šiuo metu prekės Lietuvoje neturime, bet galime ją pristatyti.
Prekių pristatymo laikas visoje Lietuvoje 1-45 darbo dienų
Padėsime išsirinkti ir nusipirkti prekes internetu, konsultuojame telefonu +370 52 104141 darbo dienomis nuo 9 iki 18h, šeštadieniais nuo 10 iki 15h
pakas

Detalės

Parketlentės iš Quick-Step Imperio kolekcijos - itin ilgos ir platesnės nei įprasta autentiškos išvaizdos parketlentės. Gili struktūra, netašyto medžio šakų ir įtrūkimų vaizdas, kuriamas tamsiais užpildais ir rankomis šlifuotais kraštais, pabrėžia šių didelių medžio lentų autentiškumą.

Pagrindinės savybės:

- Pagamintos Belgijoje.
- Drėgmę atstumianti apsaugos technologija "Wood for Life" neleidžia skysčiams prasiskverbti į medieną ir apsaugo sujungimus nuo purvo. Tai padeda užtikrinti, kad tarpai tarp lentų atrodytų lyg nauji.
- Grindų dangai ir užrakto sistemai taikoma naudojimo trukmės garantija (iki 33 metų), naudojant grindis gyvenamosiose patalpos.
- Nuožulnūs grioveliai iš keturių lentos pusių.
- "Uniclic Multifit" jungčių sistema sukurta specialiai parketinėms grindims, todėl jas galima greitai ir lengvai sumontuoti.
- "Quick-Step" parketlenčių kolekcija pagaminta iš tikros ąžuolo medienos. Kiekvienos grindys yra unikalios - ir išvaizda, ir pojūčiu. Kruopščiai atrinkdami medieną pagal kategoriją ir struktūrą, tada naudodami naujoviškas dangas ir apdailas, užtikriname, jog visi mūsų grindų elementai derės nepriekaištingai. Kad ir ko ieškotumėte, rasime grindis, kurios tiktų bet kuriam stiliui ir bet kuriam kambariui.
- Grindys negali būti naudojamos drėgnose patalpose, pavyzdžiui vonios kambariuose.
- Jau ilgą laiką Quick-Step turi PEFC miško sertifikatą. Ši programa garantuoja, kad visa mediena ir HDF plokštės, naudojamos produkcijai, tiekiamos iš miškų, kuriuose išlaikyta ekologinė pusiausvyra.
- Apdailos sluoksnis: priklausomai nuo pasirinktų parketlenčių gali būti arba septyni UV spinduliais apdoroto vandens pagrindo lako sluoksniai - tokias grindis lengva valyti, jos apsaugotos nuo dėvėjimosi, įbrėžimų ir dėmių, arba kokybiškos alyvos sluoksniai, kurie užtikrina, kad lentos gražiai kistų ir turėtų ypatingą matinį, natūralų atspalvį.
- "Quick-Step" parketo grindys puikiai tinka montuoti virš tradicinės grindų šildymo sistemos. Galite jas klijuoti ar kloti vadinamuoju plaukiojančiu būdu.
- Sumontavus grindis nebereikia jokių papildomų darbų. Taigi, jokio šlifavimo, jokių dulkių; jokių lakavimo, alyvavimo ar dažymo vargų.
- Išskirtinės garsą sugeriančios savybės leidžia mėgautis namų tyla ir ramybe.
- Gamintojas - belgų kompanija Unilin Bvba, kuri priklauso Unilin Bvba įmonių grupei. Unilin Bvba yra vieni didžiausių ir žinomiausių grindų gamintojai.

Papildoma informacija

Turime / Užsakoma Užsakoma
Matavimo vienetas m2
Mažiausias parduodamas kiekis 1.936
Prekės naudojimo sąlygos Gyvenamosioms patalpoms
Prekės sudėtis / medžiaga Vidutinis sluoksnis: spygliuočio mediena
Matmenys (ilgis x plotis x aukštis; skersmuo) 2200x220x14 mm
Kolekcija Imperio
Grioveliai Grioveliai iš keturių pusių
Juostų skaičius 1 juostos
Viršutinis dėvimasis sluoksnis 3,2 mm
Ar tinka šildomoms grindims? Tinka
Šiluminė varža 0.14
Apdaila / apdorojimas Alyva
Mediena, medžiaga / imitacija Labai tamsi / tamsinta mediena
Prekinis ženklas Quick-Step
Kilmės šalis Belgijos Karalystė
banner1 banner2 banner3