Krepšelis0Item(s)

Jūsų krepšelis tuščias.

Product was successfully added to your shopping cart.
  • MDF grindjuostė P050233 Balta, 18x100mm MDF grindjuostė P050233 Balta, 18x100mm
  • Balta Balta

MDF grindjuostė P050233 Balta, 18x100mm 2,5m, Pedross

Prekės kodas: PE.5535.145390

Greita Peržiūra

Grindjuostės iš MDF - pagamintos iš vidutinio tankio medienos plaušų plokštės, t.y. iš medžio pluošto ir rišančių medžiagų, veikiant jas aukšta temperatūra ir aukštu slėgiu. Galima klijuoti prie sienos.

Kaina už (m): 3,96 €

9,90 €
vnt.
Šiuo metu prekę galite rasti:
  • Klaipėdoje „2DI" salone, Minijos g. 42 („Namų idėjų centras (NIC)“): 32 vnt.
  • Utenoje „2DI" salone, Kupiškio g. 19 („Namų idėjų centras (NIC)“): 40 vnt.
  • Kaune „2DI" salone, Pramonės per. 8E („Namų idėjų centras (NIC)“): 2 vnt.
  • Vilniuje „2DI" parduotuvėje, adresu Verkių g. 44 (apdailos centras UNIDECO): 53 vnt.
  • Vilniuje, adresu Kareivių g. 5 (sandėlis): 539 vnt.
Prekių pristatymo laikas visoje Lietuvoje 1-4 darbo dienos, turime Lietuvoje
vnt.

Detalės

Tai nebrangūs, praktiški ir itin universalūs statybininkų ir meistrų puikiai žinomi ir ypatingai gerai vertinami profiliai.

Atidžiau pažvelgus į šiuos, regis, paprastus produktus, atrasite netikėtas jų savybes. Šių profilių pagrindas - vidutinio tankio medžio plaušo plokštė, kitaip vadinama MDF (vidutinio tankio medžio drožlių plokštė). Tai palyginus naujas produktas, tačiau nepaisant to, tai viena dažniausiai naudojamų medžiagų visame pasaulyje. To priežastis, kad tai nebrangus produktas, tačiau jam būdingos techninės ir fizinės savybės nenusileidžia kietmedžiui. Taigi, grindjuosčių gamyboje naudojamos aukštos kokybės žaliavos ir moderniausia spaudos technologija, taip gaunamas didžiausias stabilumas ir tvirtumas. Sudėtis: grindjuosčių pagrindo medžiaga - MDF (gamyboje naudojama tik atitinkanti tarptautiniu mastu pripažintus standartus E1 ir EN120); itin gerą sukibimą turintys, aplinkai nekenkiantys klijai; didelis aukštos kokybės, lengvai prie grindų pritaikomų dekorų pasirinkimas, kurie yra atsparūs valymo priemonėms, chemikalams ir mechaniniams įbrėžimams.

Karl Pedross AG/S.p.A. (Italija). Įmonė įkurta 1956 m. Labai gražioje vietoje, Tirolyje, Alpių papėdėje, patyrusio sertifikuoto staliaus, vardu Karl Pedross, įkurta lentpjūvė šiuo metu yra viena medinių apdailos profilių apdirbimo lyderių pasaulyje. Austriškos tvarkos bei itališko dizaino kultūra sukūrė unikalią šios gamyklos sėkmės formulę. Įmonės stiprybė ir pagrindas - mediniai apdailos gaminiai, tokie kaip grindjuostės, sienų, lubų įvairaus dizaino elementai. Įmonė taip pat gamina apdailos profilius iš mdf bei aliuminio. Visi gaminiai stilingi, atsparūs bei funkcionalūs.

Papildoma informacija

Turime / Užsakoma Užsakoma
Matavimo vienetas m
Mažiausias parduodamas kiekis 2.5000
Prekės sudėtis / medžiaga Vidutinio tankio medžio plaušo plokštė
Matmenys (ilgis x plotis x aukštis; skersmuo) 2500.000x18.000x100.000 mm
Spalva Balta
Kolekcija Ne
Prekinis ženklas Pedross
Kilmės šalis Italijos Respublika
banner1 banner2 banner3