Krepšelis0Item(s)

Jūsų krepšelis tuščias.

Product was successfully added to your shopping cart.
  • rena Vaišvilaitė /„Pasivaikščiojimai po krikščioniškąjį Vilnių“ / 2017 / knyga rena Vaišvilaitė /„Pasivaikščiojimai po krikščioniškąjį Vilnių“ / 2017 / knyga

Irena Vaišvilaitė /„Pasivaikščiojimai po krikščioniškąjį Vilnių“ / 2017 / knyga /

Prekės kodas: PP002

Greita Peržiūra

Irenos Vaišvilaitės knyga „Pasivaikščiojimai po krikščioniškąjį Vilnių“, 2017 metų leidimo. Irena Vaišvilaitė (g. 1954) kultūros istorikė, Lietuvos ambasadorė prie Šventojo Sosto, dėsto Vilniaus universitete. Tyrinėja XVII ir XX a. kultūros istoriją, ypač domisi religiniais kultūros aspektais.

Kaina už (vnt.): 13,95 €

13,95 €
vnt.
Šiuo metu prekę galite rasti:
  • Klaipėdoje „2DI" salone, Minijos g. 42 („Namų idėjų centras (NIC)“): 1 vnt.
  • Vilniuje „2DI" salone, adresu Lukšio g. 32 („Domus galerija“): 5 vnt.
  • Kaune „2DI" salone, Pramonės per. 8E („Namų idėjų centras (NIC)“): 1 vnt.
Prekių pristatymo laikas visoje Lietuvoje 1-4 darbo dienos, turime Lietuvoje
vnt.

Detalės

„Pasivaikščiojimai po krikščioniškąjį Vilnių“ – pirmas nuoseklus kultūrinis vadovas po daugiakonfesinį ir daugiatautį Vilnių. Nuolat pabrėžiama, kad Vilniuje sugyveno krikščionybė, judaizmas ir islamas, tačiau ne tik tai, bet ir ilgalaikė Rytų ir Vakarų, arba graikų ir lotynų, krikščioniškųjų tradicijų kaimynystė Lietuvos sostinėje yra išskirtinė Europoje. Knygoje kalbama apie Rytų ir Vakarų krikščionybės palikimą ir dabartį Vilniuje, suprantamai atskleidžiamos ir susiejamos su šių dienų patirtimi pamirštos arba dabarties kasdienybei tolimos kultūros vertybių prasmės. Ši knyga nėra krikščionybės Vilniuje ar Lietuvoje istorija, nors joje gausu istorinių nuorodų. Tai bandymas pamatyti Vilniuje ne tik miesto grožį, bet ir jo prasmę, atrasti ryšius, siejančius dailias menines formas su kultūron įaugusiu tikėjimu, jo pasakojimais, simboliais ir ženklais. Knyga siekia atgaivinti pasivaikščiojimų žanrą ir urbanistiniame Vilniaus audinyje išskirti su religiniu miesto gyvenimu susijusias temas. Pasivaikščiojimų žanras turėtų skaitytoją įspėti ir apie kitą knygos savitumą - tai ne žinynas, o asmeniškas pasakojimas, kuriame nestinga įspūdžių, nuomonių ir prisiminimų.

Papildoma informacija

Turime / Užsakoma Palaikoma
Matavimo vienetas vnt.
Mažiausias parduodamas kiekis 1.0000
Leidykla Baltos lankos
Autorius Irena Vaišvilaitė
Šalis Lietuva
Matmenys (ilgis x aukštis x plotis cm; psl. skaičius) 15.500x21.500 452.00;p.
Viršelis Kietas
Pagal temas KELIONIŲ KNYGOS, KNYGOS APIE VILNIŲ
Metai 2017

Taip Pat siūlome šias prekes

banner1 banner2 banner3