Krepšelis0Item(s)

Jūsų krepšelis tuščias.

Product was successfully added to your shopping cart.
  • MDF grindjuostė,15x80mm MDF grindjuostė,15x80mm
  • P060053 paryškintas ąžuolas P060053 paryškintas ąžuolas
  • P050132 balintas ąžuolas P050132 balintas ąžuolas
Atgal

Metalinė tvirtinimo detalė grindjuostei QSSK(-) 58x12, QSCLIPSKME95, Quick Step

Atgal

MDF grindjuostė QSSK(-) Impressive kolekcijai, 12x58mm 2,4m, Quick-Step

MDF grindjuostė,15x80mm 2,5m, Pedross

Prekės kodas: 23

Greita Peržiūra

Grindjuostės iš MDF - pagamintos iš vidutinio tankio medienos plaušų plokštės, t.y. iš medžio pluošto ir rišančių medžiagų, veikiant jas aukšta temperatūra ir aukštu slėgiu. Galima klijuoti prie sienos arba tvirtinti su tvirtinimo detalėmis ClipStar

Kaina už (m):

6,75 €
vnt.
Prekių pristatymo laikas visoje Lietuvoje 1-90 darbo dienų

* Privalomi laukeliai

6,75 €
vnt.

Detalės

Tai nebrangūs, praktiški ir itin universalūs statybininkų ir meistrų puikiai žinomi ir ypatingai gerai vertinami profiliai.

Atidžiau pažvelgus į šiuos, regis, paprastus produktus, atrasite netikėtas jų savybes. Šių profilių pagrindas - vidutinio tankio medžio plaušo plokštė, kitaip vadinama MDF (vidutinio tankio medžio drožlių plokštė). Tai palyginus naujas produktas, tačiau nepaisant to, tai viena dažniausiai naudojamų medžiagų visame pasaulyje. To priežastis, kad tai nebrangus produktas, tačiau jam būdingos techninės ir fizinės savybės nenusileidžia kietmedžiui. Taigi, grindjuosčių gamyboje naudojamos aukštos kokybės žaliavos ir moderniausia spaudos technologija, taip gaunamas didžiausias stabilumas ir tvirtumas. Sudėtis: grindjuosčių pagrindo medžiaga - MDF (gamyboje naudojama tik atitinkanti tarptautiniu mastu pripažintus standartus E1 ir EN120); itin gerą sukibimą turintys, aplinkai nekenkiantys klijai; didelis aukštos kokybės, lengvai prie grindų pritaikomų dekorų pasirinkimas, kurie yra atsparūs valymo priemonėms, chemikalams ir mechaniniams įbrėžimams.

Karl Pedross AG/S.p.A. (Italija). Įmonė įkurta 1956 m. Labai gražioje vietoje, Tirolyje, Alpių papėdėje, patyrusio sertifikuoto staliaus, vardu Karl Pedross, įkurta lentpjūvė šiuo metu yra viena medinių apdailos profilių apdirbimo lyderių pasaulyje. Austriškos tvarkos bei itališko dizaino kultūra sukūrė unikalią šios gamyklos sėkmės formulę. Įmonės stiprybė ir pagrindas - mediniai apdailos gaminiai, tokie kaip grindjuostės, sienų, lubų įvairaus dizaino elementai. Įmonė taip pat gamina apdailos profilius iš mdf bei aliuminio. Visi gaminiai stilingi, atsparūs bei funkcionalūs.

Papildoma informacija

Turime / Užsakoma Palaikoma
Matavimo vienetas m
Mažiausias parduodamas kiekis 2.5000
Prekės sudėtis / medžiaga Vidutinio tankio medžio plaušo plokštė
Matmenys (ilgis x plotis x aukštis; skersmuo) 2500.000x15.000x80.000 mm
Spalva Ruda
Kolekcija Ne
Prekinis ženklas Pedross
Kilmės šalis Italijos Respublika
banner1 banner2 banner3