Krepšelis0Item(s)

Jūsų krepšelis tuščias.

Product was successfully added to your shopping cart.
  • Giedrė Milerytė-Japertienė / „Kai Kaunas buvo Kaunas. Pasivaikščiojimai po miestą 1938 m.“ Giedrė Milerytė-Japertienė / „Kai Kaunas buvo Kaunas. Pasivaikščiojimai po miestą 1938 m.“

Giedrė Milerytė-Japertienė / „Kai Kaunas buvo Kaunas. Pasivaikščiojimai po miestą 1938 m.“ / 2019 / knyga / Tyto alba

Prekės kodas: TYTA006

Greita Peržiūra

Giedrės Milerytės-Japertienės knyga „Kai Kaunas buvo Kaunas. Pasivaikščiojimai po miestą 1938 m.“, 2019 metų leidimo

Kaina už (vnt.): 6,00 €

6,00 €
vnt.
Šiuo metu prekę galite rasti:
  • Klaipėdoje „2DI" salone, Minijos g. 42 („Namų idėjų centras (NIC)“): 2 vnt.
  • Utenoje „2DI" salone, Kupiškio g. 19 („Namų idėjų centras (NIC)“): 1 vnt.
  • Vilniuje „2DI" salone, adresu Lukšio g. 32 („Domus galerija“): 1 vnt.
  • Kaune „2DI" salone, Pramonės pr. 8E („Namų idėjų centras (NIC)“): 4 vnt.
Prekių pristatymo laikas visoje Lietuvoje 1-4 darbo dienos, turime Lietuvoje
Padėsime išsirinkti ir nusipirkti prekes internetu, konsultuojame telefonu +370 52 104141 darbo dienomis nuo 9 iki 18h, šeštadieniais nuo 10 iki 15h
vnt.

Detalės

Giedrė Milerytė-Japertienė - istorikė, penkių mokslinių monografijų autorė. Nuo studijų laikų ją domino XIX a. pab.-XX a. I pusės Kauno istorija.

Norite sužinoti, ką valgė, kaip rengėsi, ką dirbo ir kaip pramogavo tarpukario kauniečiai? Kelių rūšių ledais prekiavo "Pienocentras"? Kaip atrodė ir ko mokėsi Medicinos fakulteto studentai? "Kai Kaunas buvo Kaunas" - knyga, perkelianti skaitytojus į porą gražių 1938 metų vasaros dienų ir parodanti laikinąją sostinę ano meto valdininko akimis. Šis garbus ponas atvyksta traukiniu iš Klaipėdos į Kauną sutvarkyti reikalų Finansų ministerijoje ir, žinoma, maloniai praleisti laiko sparčiai gražėjančiame ir modernėjančiame mieste. Su juo mes drauge vaikštome po miestą, einame pietauti, sutinkame seniai matytus pažįstamus ir, be abejonės, - stebime, kas vyksta Kaune. Per dvi dienas įsivaizduojamas veikėjas papasakoja Kauno istoriją ir aptaria daugybę ano meto realijų, aprašo savo matomos kaunietiškos kasdienybės vaizdus, prisimena praeitį ir netgi pasidalija populiariausiais gandais. Mauzoliejus ir restoranai, ministerijos ir bankai, "Pienocentras" ir kirpykla - smalsusis valdininkas nepraleidžia nei vienos įstaigos, pro jo akis neprasprūsta nei viena smulkmena. Su pasakotoju drauge mes netgi einame į pasimatymą! Ši knyga - savotiška laiko mašina, leidžianti ne tik sužinoti, kaip puošėsi ir ką valgė, kur gyveno ir kaip pramogavo, kuo važinėjo ir kaip atrodė kauniečiai ir miesto svečiai ir kiek kas anuomet kainavo. Tai - anaiptol ne romanas, o istorinis tyrimas. Tačiau sklandus pasakojimas ir tarsi gyvi ano meto personažai kartais priverčia pamiršti, jog skaitai autentiškais šaltiniais pagrįstą ir autentiškomis fotografijomis iliustruotą istoriją.

Svarbiausias Kaunui XX a. laikotarpis atgyja tiesiog akyse ir laikinoji sostinė vėl išgyvena anuometinio savo klestėjimo laikus.

Papildoma informacija

Turime / Užsakoma Palaikoma
Matavimo vienetas vnt.
Mažiausias parduodamas kiekis 1
Leidykla Tyto alba
Autorius Giedrė Milerytė-Japertienė
Matmenys (ilgis x aukštis x plotis cm; psl. skaičius) 24x17 199;p.
Viršelis Minkštas
Pagal temas ISTORINĖS KNYGOS
Metai 2019

Taip Pat siūlome šias prekes

banner1 banner2 banner3